آژانس مسافرتی فراگشتآژانس مسافرتی فراگشت

By signing up, I agree to faratravel's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

آژانس مسافرتی فراگشتآژانس مسافرتی فراگشت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اجاره بنز C180

فراگشت
لوکس / لاکچری
اجاره بنز C180
5
3
در دسترس نیست
10%

جزییات مکان تحویل گرفتن تلفن: 021-47620062

زمان تحویل گرفتن
هر زمان
موقعیت مكاني
استانبول

جزییات مکان تحویل دادن تلفن: 021-47620062

زمان تحویل دادن
هر زمان
موقعیت مكاني
استانبول

بنز C180 در ترکیه

اجاره بنز c180 در ترکیه با ارزان ترین قیمت و آسان ترین شرایط امکان پذیر است. رانندگی با این خودرو لوکس، می تواند آرزوی هر شخصی باشد. شما می توانید به راحتی این خودرو زا به صورت با راننده و بدون راننده در سراسر ترکیه تحویل گرفته و از سفر خود لذت ببرید.

برای کرایه بنز C180 با راننده، نیاز به هیچ مدرک خاصی نیست و تمام مسئولیت ها اعم از خسارات و تصادفات، برعهده ی راننده مجرب شرکت می باشد. رنت بنز c180 با راننده به صورت ساعتی و روزانه در ترکیه امکان پذیر است.

از مزایای این خودرو می توان به پیشرانه ۵.۵ لیتری هشت سیلندر، ۳۶۷ اسب بخار قدرت و ۵۱۰ نیوتن متر گشتاور، حداکثر سرعت ۲۳۰ کیلومتر بر ساعت، دارای سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دو گانه ، کانالهای تهویه هوا بر روی کنسول میانی ، دارای سیستم کنترل کیفیت هوا AQS و فیلتر هوا داخل اتاق، دارای سیستم کلید هوشمند و مجهز به استارت دکمه ای و دارای سیستم ضد سرقت ، قفل و بازکردن دربها بدون کلید ، ستون جمع شونده فرمان در هنگام تصادف ، قفل فرمان خودکار ، سیستم قفل کودک در اختیار راننده ، دارای سیستم دزدگیر به همراه آژیر، اشاره کرد.

مدارک لازم برای اجاره خودرو بنز C180

مدارک لازم برای افراد مقیم ایران  
۱_اصل و کپی از گواهینامه رانندگی با اعتبار حداقل ۶ ماه
۲_اصل و کپی از کارت ملی
۳_هر مدرکی که نشان دهنده شغل و محل اشتغال شما باشد. ( به طور مثال معرفی نامه از محل کار خود یا مدارک ثبتی شرکت یا جواز کسب و … ) برای خانم های خانه دار اجاره نامه یا سند ملکی مورد تایید میباشد.
۴_اشخاص مقیم ایران برای اجاره خودروهای ایرانی سفته به مبلغ خودرو و برای خودروهای لوکس چک به مبلغ خودرو الزامی میباشد
۵_دیپوزیت یا همان ودیعه ضمانت نقدی که بسته به مدل خودرو متفاوت میباشد. این مبلغ بعد از عودت خودرو به شما بازگردانده میشود.

مدارک لازم برای افراد مقیم خارج کشور 
۱_ کپی از گواهینامه رانندگی بین المللی یا گواهینامه رانندگی کشور محل سکونت شما. ( رانندگی با گواهینامه کشور محل زندگی شما فقط تا ۶ ماه پس از ورود به ایران اعتبار دارد)
۲_کپی از پاسپورت
۳_در صورت درخواست برای تحویل خودرو در فرودگاه امام ارائه بلیط الزامی میباشد.
۳_ دیپوزیت یا همان ودیعه ضمانت نقدی که بسته به مدل خودرو متفاوت میباشد. این مبلغ بعد از عودت خودرو به شما بازگردانده میشود.
۴_افراد مقیم خارج کشور اگر بخواهند خودروهای لوکس اجاره نمایند اصل پاسپورت دریافت می شود و برای خودروهای اقتصادی و نیمه اقتصادی نیاز به اصل پاسپورت نمیباشد و کپی پاسپورت کافی است.

 

 

 

 

تعداد درب
تعداد مسافر
تهویه مطبوع
سوخت بنزین
ناوبری ماهواره ای
باز کردن چت
1
Scan the code
تیم پشتیبان فراگشت
سلام👋
چجوری میتونیم کمکتون کنیم؟