آژانس مسافرتی فراگشتآژانس مسافرتی فراگشت

By signing up, I agree to faratravel's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

آژانس مسافرتی فراگشتآژانس مسافرتی فراگشت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اجاره سوزوکی بالنو

فراگشت
اقتصادی
اجاره سوزوکی بالنو
5
2
در دسترس نیست
10%

جزییات مکان تحویل گرفتن تلفن: 021-47620062

زمان تحویل گرفتن
هر زمان
موقعیت مكاني
دبی

جزییات مکان تحویل دادن تلفن: 021-47620062

زمان تحویل دادن
هر زمان
موقعیت مكاني
دبی

اجاره سوزوکی بالنو در دبی

سوزوکی بالنو جزو یکی از ماشین های اقتصادی اما فول آپشن و ظاهری است که می تواند برای اجاره خودرو در دبی در لیست انتخاب های شما باشد.

این خودرو مدل سال ۲۰۲۲ بوده و توسط شرکت سعادت رنت در دبی به هم وطنان عزیزمان خدمات رسانی می کند. شما برای اجاره سوزوکی بالنو در دبی می توانید به راحتی با یک تماس تلفنی از ایران برای دبی این خودرو را رزرو و در دبی تحویل بگیرید. برای تحویل خودرو می توانید در فرودگاه دبی، هتل و یا هر جایی دیگر در شهر دبی ماشین را تحویل بگیرید.

متصدی تحویل ما فارسی زبان و مسلط به زبان انگلیسی است و شما دیگر مشکلی برای زبان نخواهید داشت.

اجاره خودرو بالنو در دبی به چه صورت است ؟

اجاره خودرو بالنو در دبی برای دبی به این صورت است که شما با شماره درج شده در این صفحه تماس گرفته و به کارشناسان ما در شعبه اصلی ما در تهران متصل خواهید شد. کارشناسان ما در این بخش تمامی موارد و سوالات شما را در زمینه اجاره ماشین در دبی پاسخ خواهند داد . برای رزرو ما نیاز به تعداد روز، تاریخ دقیق رفت و برگشت خودرو، ساعت تحویل و خودرو و اطلاعات شخصی و ضمانت نیاز مند هستیم.
ارسال مدارک مورد نیاز از طریق تلگرام و ویا واتساپ امکان پذیر است که در صورت تایید رزرو شما نهایی خواهد شد. پرداخت هزینه اجاره ماشین در دبی به صورت تومان و درهم می باشد. معمولا ایرانی ها به دلیل نداشتن کارت اعتباری نمی توانند در خارج از کشور خودرو کرایه کنند. به همین منظور شرکت سعادت رنت پرداخت هزینه اجاره در ایران را به صورت ریالی و پرداخت هزینه هنگام تحویل خودرو در دبی را به صورت درهم و یا از طریق کارت های اعتباری شعب بانک های ایران فراهم آورده است. مشتریان عزیز نیز می توانند مبلغ پرداختی را در یکی از شعب ما در ایران و یا مستقیم موقع تحویل خودرو پرداخت کنند.

آخرین مرحله تحویل خودرو به شما، در مکان درخواستیتان و یا فرودگاه در کمتر از ۱۵ دقیق می باشد. در این مرحله بازدید خودرو از جانب شما و دریافت اصل مدارک از طرف نماینده و سرانجام امضای قرار داده می باشد.

 

مزیت اجاره سوزوکی بالنو در دبی

سوزوکی بالنو ۲۰۲۲ یکی‌ از جدیدترین خودروهایی اقتصادی است که راهی بازار هند شده است. اما نکته مهم و قابل توجه  بالنو ۲۰۲۲ این است که  خودرویی نسبتا ایمن است و امکاناتی ایمنی نظیر ترمز ABS، ایربگ جلو و پرده‌ای، سیستم کنترل پایداری، سیستم شروع حرکت در سربالایی و سیستم هشدار سرعت و کمربند را دارد.در سوزوکی بالنو مدل ۲۰۲۲ امکاناتی نظیر دوربین ۳۶۰ درجه، هدآپ، سیستم صوتی Arcamys، فرمان جدید، دریچه تهویه عقب و کنترلرهای جدید سیستم تهویه را دارد.

 

مبلغ ضمانت ۱۲۰۰ درهم

بیمه متوسط و محدودیت ۲۵۰ کیلومتر روزانه

تعداد درب
تعداد مسافر
تهویه مطبوع
سوخت بنزین
ناوبری ماهواره ای
باز کردن چت
1
Scan the code
تیم پشتیبان فراگشت
سلام👋
چجوری میتونیم کمکتون کنیم؟