آژانس مسافرتی فراگشتآژانس مسافرتی فراگشت

By signing up, I agree to faratravel's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

آژانس مسافرتی فراگشتآژانس مسافرتی فراگشت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اجاره میتسوبیشی اترج

فراگشت
اقتصادی
اجاره میتسوبیشی اترج
5
2
در دسترس نیست
10%

جزییات مکان تحویل گرفتن تلفن: 021-47620062

زمان تحویل گرفتن
هر زمان
موقعیت مكاني
دبی

جزییات مکان تحویل دادن تلفن: 021-47620062

زمان تحویل دادن
هر زمان
موقعیت مكاني
دبی

اطلاعات اجاره خودرو

برای اجاره خودرو اترج در دبی به راحتی می توانید در هر جایی که زندگی می کنید با یک تماس تلفنی و یا مراجعه به سایت ما این خودرو را در اختیار داشته باشید. ما به مشتریان عزیز خود این نوید را می دهیم که شما از ایران و از طریق یک شرکت ایرانی بدون نیاز به کردیت کارت می توانید میتوبیشی اترج یا ده ها خودروی موجود دیگر را رنت کنید. میتسوبیشی اترج موجود در دبی مدل ۲۰۲۲ بوده که در دسته ماشین های خانوداده و اقتصادی محسبوب می شود. برای اجاره میتسوبیشی اترج در دبی می توانید از شرکت معتبر اجاره خودرو ایرانی سعادت رنت به راحتی اقدام کنید. خودرو اترح در کنار هزینه مناسبی که دارد دارای امکانات رفاهی مناسب و دارای شرایط فنی بسیار عالی است. با این خودرو نیاز به کرایه ماشین با قیمت های بسیار بالا ندارید می توانید با هزینه بسیار اندک یک خودرو خانوادگی مناسب رنت کنید.

متصدی فارسی زبان و مسلط به زبان عربی ، خودروهای متنوع و قیمت مناسب، رزرو و شرایط آسان بخشی از مزیت های سعادت رنت است.

در زمان تحویل خودرو در دبی یک برگ قرارداد با اطلاعات درج‌شده کامل به شما تحویل داده می‌شود که این برگه حکم مدارک خودرو را دارد و در صورت نیاز برای ارائه به پلیس این برگه کافی است. حتماً همیشه آن را همراه خود داشته باشید.

برای رزرو ماشین می توانید قبل از سفر خود به دبی با کارشناسان ما تماس گرفته و خودرو مورد نیازتان را رنت کنید. اطلاعات دقیق پرواز، تعداد روز ، ساعت و روز تحویل و عودت خودرو مواردی است که برای رزرو مورد نیاز است.

اجاره میتسوبیشی اترج بیشتر برای خانواده های کم جمعیت است که می خواهند پول کمتری هزینه کنند. امکانات و سرعت خودرو متناسب را هزینه ای که می کنید بوده و جزو خودروهای اقتصادی دبی محسوب می شود

مبلغ ضمانت ۱۲۰۰ درهم

بیمه متوسط و محدودیت ۲۵۰ کیلومتر روزانه

تعداد درب
تعداد مسافر
تهویه مطبوع
سوخت بنزین
ناوبری ماهواره ای
باز کردن چت
1
Scan the code
تیم پشتیبان فراگشت
سلام👋
چجوری میتونیم کمکتون کنیم؟